top of page

NOWE MIESZKANIA
KOŚCIERZYNA | MONIUSZKI 30

koscierzyna-moniuszki-1.jpg
koscierzyna-moniuszki-3.jpg

W bliskim sąsiedztwie najpiękniejszych Parków Krajobrazowych - Wdzydzkiego i Kaszubskiego, w Kościerzynie przy ulicy Moniuszki 30, zlokalizowana jest nasza nowa inwestycja.

 

To wspaniałe miejsce o każdej porze roku, z malowniczymi jeziorami Garczyn, Gałęźne, Sudomie, rzekami oraz szlakami turystycznymi, będącymi idealnym miejscem dla osób szukających wszelkiego rodzaju aktywności od żeglowania, spływów kajakowych, po piesze wędrówki i wyprawy rowerowe. Dzięki dogodnej lokalizacji, mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do różnorodnych punktów usługowych, takich jak sklepy, restauracje, placówki edukacyjne i medyczne. Samo usytuowanie budynku poza licznymi walorami wypoczynkowymi umożliwi wygodne, komfortowe i pełne życia miejsce do zamieszkania.
 

Projekt zawiera 50 mieszkań o zróżnicowanym i funkcjonalnym układzie, pozwalającym na stworzenie wymarzonej i przytulnej przestrzeni. W ofercie znajduje się duży wybór mieszkań od 1 do 4 pokojowych o powierzchni od 26m2 do 75m2,  z ogródkami na parterze i tarasami na ostatniej kondygnacji. Wygody mieszkańcom dostarczy cichobieżna winda, podziemna hala garażowa i komórki lokatorskie. Inwestycja Moniuszki 30 to niepowtarzalna okazja do spełnienia marzenia o komfortowym miejscu do życia.

koscierzyna-moniuszki-2.jpg

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Biuro +48 58 33 33 013
Sprzedaż +48 604 487 380
E-mail sprzedaz@necon.com.pl

Jeżeli chcesz, żebyśmy się z Tobą skontaktowali,

uzupełnij dane kontaktowe:

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych, tj. mojego imienia nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail przez NECON DEWELOPER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku 80-180 przy ulicy Tenisowej 76, jako administratora danych, w celu marketingu produktów i usług własnych w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

bottom of page